Державну премію Олександра Довженка 2021 року отримала Наталка Ворожбит

На ювілеї кінотеатру «Жовтень» керівник кіностудії Довженка Олесь Янчук з посиланням на повідомлення з Офісу Президента сказав, що державну премію Олександра Довженка за 2021 рік отримала українська сценаристка та режисерка Наталія Ворожбит, передає detector.media.

Розмір державної премії імені Олександра Довженка 2021 року становить 200 тисяч гривень. Також про це йдеться на сайті президента.

«На підставі подання Комітету державної премії України імені Олександра Довженка постановляю присудити кінорежисерці, сценаристці Ворожбит Наталії Анатоліївні за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва. Постановити на 2021 рік розмір (премії – ДМ) – 200 тис. грн.» – сказав він.

Нагадаємо, що «Погані дороги» Наталки Ворожбит став кращим на Fünf Seen Filmfestival у номінації «Перспективне молоде кіно».

Фільм складається з п’яти новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. У 2020 році стрічка отримала нагороду Verona Film Club Award у паралельній програмі Венеційського кінофестивалю «Тиждень критики».

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.