Депутати можуть звільнити від оподаткування створення аудіокниг українською

361

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №5876 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання україномовних аудіокниг”.

Як передає ukrinform.ua, текст проєкту закону оприлюднено на сайті парламенту.

Так, документом пропонується звільнити від оподаткування операції з постачання, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування), виготовлення, поширення аудіокниг, озвучених українською мовою, окрім видань еротичного характеру. Відповідні норми також поширюються на електронні послуги із постачання електронних примірників (електронно-цифрової інформації) та/або надання доступу до аудіокниг, озвучених українською мовою, окрім видань еротичного характеру.

Очікується, що ухвалення законодавчої ініціативи сприятиме розвитку і поширенню українськомовних аудіокниг, захисту української мови і національної самоідентичності, оскільки шляхом запровадження податкової пільги для операцій з постачання аудіокниг, озвучених українською мовою, будуть створені сприятливі податкові умови для суб’єктів господарювання, які їх поширюють.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?