Чернігівські письменники стали лауреатами Всесвітньої творчої премії «Золоте перо» в державі Перу

Гарна новина надійшла у ці святкові дні з Південної Америки, з держави Перу. Відомі письменники, журналісти і перекладачі з Чернігова Тетяна та Сергій Дзюби стали лауреатами Всесвітньої творчої премії «Золоте перо», котра традиційно щороку вручається в цій країні видатним творчим людям із різних держав. І вперше лауреатами цієї почесної нагороди стали українці. Їх відзначено за книжку віршів «Голоси двох поетів», яка вийшла іспанською та українською мовами в Іспанії і Болівії, а також за п’ятитомник «Вірші 80-ма мовами світу», виданий у Канаді.

У прес-релізі відзначаються визначні заслуги подружжя з Чернігова в їхній творчій та міжнародній, подвижницькій діяльності, яка отримала багато позитивних відгуків у мільйонів читачів в усьому світі, зокрема і в жителів Південної Америки: «Поет, доктор наук з соціальних комунікацій, професор, академік Тетяна Дзюба і почесний професор, редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба достойно представляють рідну Україну на всіх континентах. Їх життя і творчість – яскравий приклад того, як потрібно працювати на благо і позитивний імідж своєї держави, шануючи водночас культуру та національні традиції інших країн».

Ця творча нагорода – одна з найпрестижніших у Південній Америці.

Валентина Чорнобривець     

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.