Чернігівські письменники– лауреати міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Дружба-2022»

Народні поети України Сергій і Тетяна Дзюби нині стали лауреатами Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Дружба-2022». Серед організаторів – Узбекистан, Туреччина, Венесуела, Болівія, Туркменістан та В’єтнам. Всесвітньо відоме українське подружжя з Чернігова презентувало свої п’ятитомник «Вірші 90 мовами світу», який вийшов у Канаді, в Торонто, та іспанську книжку «Голоси двох поетів». А Сергій Дзюба представив також власні нові пісні (відеокліпи) зі свого третього музичного альбому «Зима така маленька, мов японка», над яким активно працює зараз (створено половину альбому).

Як відомо, книга віршів Тетяни та Сергія Дзюби «Голоси двох поетів» в перекладі іспанською мовою успішно надрукована в Іспанії та Болівії. Тож її відзначили престижними міжнародними нагородами в Іспанії та багатьох країнах Південної і Центральної Америки.

Тепер у Торонто вже готується до друку п’ятитомник Тетяни та Сергія Дзюби «Вірші ста мовами світу», він має вийти наприкінці цього року. Також у 2022-му планується й поява третього музичного альбому Сергія Дзюби.

І, як повідомив добродій Сергій, він наразі почав працювати над своєю другою книжкою пісень із нотами «Душа – мов скрипка», до котрої увійде й популярна кантата «Крила Сімаргла», яку створив на вірші Тетяни та Сергія Дзюби видатний український композитор симфонічної музики, професор, Шевченківський лауреат Олександр Яковчук. Тривалість кантати – близько 30 хвилин.

Отже, незважаючи на повномасштабну війну та важку ситуацію, Сергій і Тетяна Дзюби продовжують самовіддано працювати на благо України.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Ярослав Маджуга