Чернігівське письменницьке подружжя нагородили у Швейцарії, Узбекистані, Китаї, Туреччині, Бразилії, Мексиці, Перу, Індонезії…

Народні поети України, відомі перекладачі, професори Тетяна і Сергій Дзюби продовжують розвивати свій міжнародний успіх. Так, нещодавно їх вдруге нагородили в Перу – тепер престижною світовою премією «Machu Picchu», – за видатний внесок у всесвітню культуру, літературу, мистецтво і велику міжнародну діяльність. На почесну нагороду українське подружжя з Чернігова представила зі своєї ініціативи Міжнародна Палата письменників та митців Іспанії «Ciesart» (м. Мадрид).

Також Сергій і Тетяна стали лауреатами двох міжнародних фестивалів в Узбекистані. Це – «International Uzbekistan Festival» і «World Festival». На обох літературно-мистецьких імпрезах була представлена яскрава творчість знаних письменників із різних держав. Прекрасно, що нагородили всесвітньо відоме українське подружжя з Чернігова.

Тетяна та Сергій перемогли і на Міжнародному фестивалі «Великий Шовковий шлях» («The Great Silk Road Festival») (його країни-організатори – Туреччина, Німеччина, Україна, Узбекистан, Індія, Бангладеш, Китай).

Дзюби стали лауреатами дуже престижної Міжнародної літературної премії «The Golden Scroll Award» («Золотий сувій») у Швейцарії. Тетяну та Сергія відзначено за п’ятитомник «Вірші 90 мовами світу», котрий вийшов у Канаді, та подвижницьку міжнародну діяльність, а також – великий талант, мужність і шляхетність.

Редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба отримав у Німеччині Почесний диплом від королеви інтелектуза мудрість у словах і вчинках. Голова журі цієї міжнародної відзнаки – знаний німецький драматург, поет, прозаїк, міжнародний громадський діяч Генріх Дік.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Тетяна та Сергій стали й переможцями Міжнародного літературно-мистецького конкурсу ім. Ернеста Хемінгуея в Німеччині. Їх нагороджено за п’ятитомник «Вірші 90 мовами світу», надрукований у Канаді, в Торонто.

У Нігерії Тетяна та Сергій Дзюби отримали міжнародну відзнаку «За видатні досягнення». Нагороду особисто вручила Принцеса Нігерії Ловелін Ейо.

В столиці Узбекистану – Ташкенті Сергій і Тетяна стали нещодавно  переможцями великого, гарного Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Літо-2022» (організатори: Узбекистан, Туреччина, Мексика, Бразилія та Індонезія).

А в Марокко всесвітньо відомі українці стали Послами культури та літератури – за видатну творчу, міжнародну, громадську, подвижницьку, благодійну діяльність.

Щиро вітаю творче подружжя українців із таким визначним успіхом!

Ярослав Савчин,

народний поет України,

Івано-Франківська обл.