Бутусов: Ми не можемо в новинах оголосити і 5% того, що відбувається насправді

Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов в інтерв’ю «Українській правді» висловив думку, що в новинах наразі не висвітлюється більша частина того, що відбувається на передовій.

«Людей на фронті дуже часто трошки дивує, коли інформаційний простір переповнений такими життєрадісними, життєстверджуючими наративами й новинами, що десь у нас вже все добре, все стабілізовано, мирне життя. Тому що тут цього не відчувають. Йде дуже жорстока боротьба.

Ми не можемо в новинах оголосити і 5% того, що відбувається насправді, того, що стосується самого ходу бойових дій. Але на всьому фронті йде дуже жорстока боротьба з дуже потужним противником, який докладає усіх зусиль, щоб знищити наші боєздатні з’єднання, деморалізувати наше суспільство і примусити суспільство до капітуляції», – зазначив Бутусов.

За його словами, українські військові хочуть бачити більше реалізму в новинах та більше розуміння суспільством тяжких умов, в яких ведуться бойові дії.

«Звичайно, армія, люди на війні, у нас же народна армія, сотні тисяч людей, всі хочуть бачити більше реалізму в новинах і розуміння суспільством, керівництвом того тяжкого становища, тих тяжких умов, в яких ведуться бойові дії. Такий реалізм, я думаю, потрібен нам усім. Це не як деякі у нас, пов’язані з владою спікери казали – війна буде до червня чи війна закінчиться. Ніяких передумов, що вона закінчиться, наразі немає», – додав журналіст.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

detector.media