«Будь я і нєгром прєклонних годов…» У мордорі хочуть визнати співвітчизниками всіх, хто володіє російською мовою

865

До нелегітимної російської Держдуми внесли проєкт закону, який передбачає визнання “співвітчизниками” всіх людей, які володіють російською мовою. Автором виступив депутат країни-агресорки від путінської партії “Єдина Росія” Костянтин Затулін.

Про це повідомляє ZN.UA. Як уточнило видання, у разі ухвалення такого “документу” у РФ з’являться псевдоюридичні аргументи для втручання у справи держав, які стали незалежними після розпаду Радянського Союзу.

У проєкті закону пропонується вважати “співвітчизниками” людей, а також їхніх нащадків, які живуть в інших державах і володіють російською мовою. Як додали журналісти, деякі формулювання у документі розмиті.

Наприклад, одне з положень законопроєкту говорить, що “співвітчизниками” можна визнати всіх, хто “історично проживає на території РФ, і тих, хто зробив вільний вибір на користь духовного, культурного та правового зв’язку з Росією”.

У пояснювальній записці зазначено, що володіння російською є “умовою відповідності конституційній вимозі до держави забезпечувати загальноросійську культурну ідентичність співвітчизників, які проживають за кордоном”.

news.obozrevatel.com

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!