Британську письменницю звинуватили в отруєнні її чоловіка

Такий сюжет, здається, не снився навіть Агаті Крісті.

Іноді кажуть, що життя підкидає такі сюжети, які у книгах можуть здатися неправдоподібними. І це схоже на правду. Героїня, яка отруїла свого чоловіка, є у сотнях, якщо не тисячах, книг, п’єс та фільмів. Але такого, щоб після цього вона написала щось на кшталт посібника про те, як пережити цю втрату, для тих, хто страждає після смерті близьких, не придумала навіть Агата Крісті. Тим не менш, це сталося.

Точніше сказати, можливо, сталося, бо суд в історії, яку сьогодні розповідає ВВС , ще попереду. Поки ж мешканці Юти, яка опублікувала книгу про своє горе після раптової смерті чоловіка, тільки звинуватили в його вбивстві. Коурі Річінс, мати трьох дітей, пізно вночі в березні 2022-го року зателефонувала до поліції і сказала, що її чоловік Ерік Річінс «холодний на дотик».

Вона сказала поліцейським, що приготувала своєму чоловікові коктейль з горілки, а за кілька годин виявила, що він мертвий. Судово-медична експертиза пізніше встановила, що Річинс помер від передозування препарату (на відміну від ВПС не називатимемо його), якого в його організмі було вп’ятеро більше смертельної дози.

Згідно з судовими документами, в ході розслідування його смерті з’ясувалося, що в період з грудня 2021-го року по лютий 2022-го року Коурі Річінс відправила текстове повідомлення людині, яка раніше була заарештована за звинуваченням у наркотргвлі, з проханням виписати рецептурне знеболювальне для людини з травмою спини. Спочатку вона отримала одні пігулки, а потім зажадала щось сильніше – «щось із того, що приймав Майкл Джексон» (нагадаємо, що його лікаря підозрювали, хоч і не звинуватили, у вбивстві співака).

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Через три дні після того, як Коурі Річінс нібито (це слово ВПС вживає тому, що без судового вироку все залишається лише припущеннями) отримала новий препарат, вона та її чоловік влаштували вечерю на честь Дня святого Валентина, після чого він захворів. При цьому, як говориться в судових документах, «Ерік сказав другу, що, на його думку, дружина намагається його отруїти».

Через два тижні, згідно з судовими документами, Коурі Річінс придбала ще порцію препарату, а 4-го березня сталося те, про що було сказано на початку статті. При цьому вона сказала поліції, що після цього лягла спати з одним зі своїх маленьких дітей, який мав нічні страхи, і тільки пізніше, повернувшись до чоловіка до їхньої кімнати, знайшла його мертвим.

Зазначимо від себе, що деталь з дитиною – чудовий сюжет, який спав би на думку навіть не кожному письменнику. Таким чином Коурі Річінс автоматично убезпечила себе від підозр у тому, що вона, по-перше, не помітила тривожних симптомів, а. по-друге, не подзвонили в швидку допомогу – тобто в тому, що вона мала б зробити, якби спала з чоловіком в одному ліжку.

Звинувачення були висунуті лише через два місяці після того, як Річінс написала ілюстровану книгу «Ти зі мною?» про те, як допомогти дітям пережити смерть близької людини. Вона сказала місцевій радіостанції KPCW, що книга має принести «мир» їй та трьом її синам. “Ми написали цю книгу і дуже сподіваємося, що вона втішить не тільки нашу сім’ю, але й інші сім’ї, які переживають те саме”, – сказала вона в інтерв’ю KPCW минулого місяця.

І вишенька на торті – автор присвятила книгу Еріку Річінсу, «моєму чудовому чоловікові та чудовому батькові». Чекатимемо, коли Голлівуд спробує купити права на цю історію…

Фото: Коурі Річінс та її чоловік з її сторінки у Facebook

lenta.ua