Борис Джонсон збирається написати книгу мемуарів

Борис Джонсон має намір написати книгу про своє перебування на посаді прем’єр-міністра, після того, як видавництво HarperCollins повідомило, що придбало його мемуари, повідомило Іtv.

Дату виходу мемуарів поки що не призначено, але оголошення про це надійшло лише за кілька місяців після того, як Джонсон був змушений залишити свій пост на тлі триваючих спекуляцій про те, що він може мати амбіції повернутися в політику.

Арабелла Пайк, директор видавництва HarperCollins William Collins, назвала мемуари прем’єр-міністра “не схожими ні на які інші”.

Вона сказала: “Я з нетерпінням чекаю на початок співпраці з Борисом Джонсоном, коли він напише свою розповідь про перебування на посаді прем’єр-міністра під час одних із найзначніших подій, що відбувалися в Сполученому Королівстві за останній час”.

Попередні прем’єр-міністри заробляли значні суми грошей на книжкових угодах.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Повідомлялося, що Тоні Блер отримав “до 5 мільйонів фунтів стерлінгів” (6,1 мільйона доларів) у 2007 році за свої політичні мемуари “Подорож”, а Девід Кемерон заробив 1,5 мільйона фунтів за свої мемуари “Для протоколу”.

Нові мемуари стануть останньою книгою, написаною колишнім журналістом Джонсоном, який за свою кар’єру став автором кількох книг.

У 2014 році він опублікував “Фактор Черчилля”, біографію свого героя і лідера воєнного часу Вінстона Черчилля.

Бувши членом парламенту від консерваторів, Джонсон також заробив значну суму грошей на виступах, оголосивши про понад 1 млн фунтів стерлінгів гонорарів за виступи після того, як пішов з посади у вересні.

Час перебування Джонсона при владі був відзначений серією скандалів і пандемією Covid-19. У мемуарах Джонсона, ймовірно, також буде детально описано його зусилля на посаді прем’єр-міністра щодо “проведення Brexit”.

Колишній міністр охорони здоров’я Метт Генкок наприкінці минулого року опублікував свою власну версію того, як уряд впорався з пандемією, випустивши “Щоденники пандемії”.

epochtimes.com.ua