“Бере участь у зйомках документального кіно”. Знаменитий режисер Кшиштоф Зануссі приїхав на Львівщину

Польський режисер Кшиштоф Зануссі прилетів до Львова 10 вересня. Мета його поїздки – участь у зйомках документального фільму «Культурний код Кшиштофа Зануссі». Про це повідомляє suspilne.media з посиланням на координатора проєкту Ярослава Черепушко.

Проєкт режисера Владислава Робського реалізують за підтримки Українського культурного фонду. На території Львівщини проводять проміжний етап зйомок.

«Вони будуть відбуватися у Ходорові, під Львовом. Там живе Остап Вакулюк. Це учасник нашого проєкту, можна сказати, навіть його ведучий. Він має хороші стосунки із паном Кшиштофом, оскільки грав одну із ролей у його фільмі «Ефір», – каже Ярослав Черепушко.

Програма відвідин насичена.

«Зануссі приїздить до Остапа. Там його чекає так би мовити ряд випробувань. Це жарт. Насправді там досить насичена програма. Вони відвідають Свірський замок і навколо Ходорова будуть проводити різні експедиційні зйомки», – каже Ярослав Черепушко.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Владислав Робський є учнем Кшиштофа Зануссі. Про фільм організатори розповідають небагато:

«Є задум, але про сценарій говорити не можна. Режисер Владислав Робський намагається зрозуміти, хто ж такий Кшиштоф Зануссі. Йому 82 років, а він і досі продовжує знімати кіно», – розповів Ярослав Черепушко.

В Україні Зануссі буде до 13 вересня включно. Проєкт «Культурний код Кшиштофа Зануссі» знімають третій місяць. Зйомки триватимуть до кінця жовтня.

Двосерійний фільм транслюватимуть на регіональних телеканалах наприкінці 2021 року на початку 2022 року. Згодом його покажуть у Польщі.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.