Батько «Гри престолів» продовжив співпрацю з телеканалом HBO ще на п’ять років

416

Автор циклу книг «Пісня льоду та полум’я» Джорж Мартін, за яким зняли серіал «Гра престолів», продовжив свою співпрацю з телеканалом HBO ще на п’ять років.

Про це повідомляє ukrinform.ua з посиланням на джерела The Hollywood Reporter.

Контракт підписали на «восьмизначну суму», однак скільки саме заплатять Мартіну не уточняють. Письменник продовжить створювати контент для HBO Max.

Власник HBO WarnerMedia вже анонсував серію приквелів «Будинок дракона», засновану на книзі Мартіна «Полум’я і кров» 2019 року. В розробці також 5 проєктів зі всесвіту «Гри престолів». Ще Мартін працює над розробкою серіалу для HBO за романами «Хто боїться смерті» і «Дорожні знаки».

Водночас, як пише The Hollywood Reporter, найбільші побоювання у фанатів всесвіту викликає те, що нова велика угода завадить Мартіну працювати над шостою книгою із серії «Пісні льоду і полум’я» — «Вітри зими». У лютому автор сказав, що він написав «сотні та сотні сторінок» цієї книги у 2020 році, який був «найкращим роком» для цього.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!