Асоціація польських журналістів закликала судити російських пропагандистів як воєнних злочинців

Асоціація польських журналістів закликала судити російських пропагандистів як воєнних злочинців, повідомляє Polskie Radio. Відповідну заяву Асоціація оприлюднила 24 серпня.

«У зв’язку з шестимісячним варварським вторгненням у незалежну Україну, як представники Асоціації польських журналістів, ми знову вимагаємо відповідальності за скоєні там злочини проти мирного населення не лише бандитів у російській формі, але також так званих журналістів — пропагандистів, які прихильні до кремлівського режиму. Пропагандисти не тільки дезінформують світову громадськість про криваву агресію Москви проти України, а й спонукають її воювати проти українців в ім’я імперіалістичних інтересів Путіна та його прибічників», — йдеться в заяві.

Зокрема, польські журналісти згадують Маргариту Симоньян, Владіміра Соловйова, Дмітрія Кісєльова, Ольгу Скабєєву.

«Це лише приклади брехунів і ватажків війни, які прикидаються журналістами. Вони є найвідомішими обличчями російської пропаганди. На жаль, їх набагато більше, враховуючи те, що зараз у Росії немає вільних ЗМІ», — зазначено в заяві.

Асоціація польських журналістів зауважує, що розпалювання ненависті та дезінформація «ніколи не будуть вважатися журналістикою, а центри російської пропаганди ніколи не стануть ЗМІ».

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

«Світові журналістські організації та національні медіаасоціації повинні постійно впливати на демократичні уряди та міжнародні інституції, з огляду на очевидну необхідність підготувати трибунали для бандитів російської армії, які сіють терор в Україні, визнати воєнними злочинцями також російських пропагандистів, які заохочують у кремлівських ЗМІ агресію проти України та намагаються виправдати масові вбивства, зґвалтування та пограбування», — заявили польські журналісти.

Раніше заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявив, що російських пропагандистів, як і воєнних злочинців, буде покарано.

detector.media