Архітектурна бібліотека Заболотного може опинитися на вулиці

438

Архів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В.Г. Заболотного може опинитися на вулиці — орендарі відмовляють у продовженні оренди. Про це повідомляє supportyourart.com.

З 1 січня 2021 року Фонд Держмайна відмовлявся продовжувати договір оренди, а на цьому місці планують побудувати багатоповерхівку. «У будинку створили сучасні читальні зали, книгосховища, робочі технологічні приміщення. Тут передбачено всі системи: вентиляція і кондиціювання, клімат-контроль у книгосховищах, підйомники для доставляння літератури до відділу обслуговування користувачів, пожежна безпека, охоронні системи, відеонагляд тощо», — розповіла директорка бібліотеки Галина Войцехівська.

Міністерство розвитку громад та територій, якому підпорядковується бібліотека, мало вирішити проблему з орендою, проте поки жодних новин не відомо. Бібліотеку хотіли виселити ще минулого руку, але договір вдалося подовжити.

Бібліотека знаходиться у будинку видавництва «Преса України», туди вона переїхала з Гостиного двору у 2013 році.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!