Арестович: Позиція Зеленського незмінна – визнання кордонів України станом на 1991 рік

Позиція Президента Володимира Зеленського у війні з російською федерацією залишається незмінною та принциповою і полягає у необхідності визнання України в міжнародних кордонах станом на 1991 рік.

На цьому наголосив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Потужні інформаційні спецоперації, новою темою яких стало те, що нібито Україна відмовляється або Україна програє на перемовинах. Я хочу вам нагадати, що принципова позиція Президента України полягає в тому, що Україна має бути визнана в міжнародних кордонах станом на 1991 рік. Це перше. Друге – усе, про що ми домовимося, має бути кращим, ніж до війни”, – зазначив радник керівника ОП.

Він запевнив, що в українців немає причин для хвилювання. “Ми піклуємося і про державу, і про народ, тому що ми з вами – держава і народ. Ніколи, ніколи не здамо наших національних інтересів”, – наголосив Арестович.

Як повідомлялося, 16 березня журналісти газети Financial Times опублікували матеріал, в якому йдеться про те, що Україна і росія на двосторонніх переговорах обговорюють мирну угоду з 15 пунктів, яка включає оголошення Києвом нібито відмови від вступу в НАТО в обмін на безпекові гарантії від союзників та виведення російських військ з України.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Радник керівника Офісу Президента України, член української переговорної делегації Михайло Подоляк заявив, що Financial Times опублікувала чернетку, яка демонструє запит російської сторони. Він наголосив, що українська сторона має свої позиції і єдине, що підтверджується на цьому етапі, – це припинення вогню, виведення російських військ та гарантії безпеки від низки країн.

ukrinform.ua