Арбітр матчу показав жовту картку футбольному тренеру за вимогу говорити українською

У головного тренера футбольної команди «Львів» Шумського стався конфлікт з арбітрами матчу 15-го туру Української професійної ліги.

Як повідомляє сайт Чемпіон, на 67-й хвилині головний суддя зустрічі Львів – Колос  Віктор Копієвський показав наставнику господарів Віталію Шумському жовту картку за те, що той сказав резервному арбітрові Миколі Кривоносову говорити українською мовою.

Про це заявив сам тренер.

“Я хочу спілкуватися українською мовою, а мені за це дають жовті картки. Я не можу зрозуміти, за що отримав попередження. Я б хотів, щоб четвертий арбітр пояснив всій Україні, через що він попросив дати мені жовту картку. Це прецедент, так не може бути.

Я підійшов до четвертого судді і сказав йому щось по грі. Він почав розмовляти зі мною російською мовою, а я задав йому питання: “Чому ви розмовляєте зі мною російською мовою?”. А він по рації передав головному рефері, щоб мені дали жовту картку. Я питаю у головного судді: “За що мені жовта картка?”. Він мені не пояснив. Я б хотів, щоб всій Україні бригада арбітрів відповіла, за що вони мені дали жовту картку, тому що так не може бути”, – сказав Шумський.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.