Анна Франк, яка спалює символ Z. У Мілані з’явився стріт-арт, присвячений війні в Україні

На вулицях Мілана з’явився новий стріт-арт — на ньому зображена єврейська дівчинка, бранка Освенцима та Берген-Бельзена Анна Франк, яка спалює символ розв’язаної Росією війни в Україні.

Автор роботи — італійський художник Олександро Паломбо. Так він вирішив висловити солідарність із захисниками України.

На новій роботі Паломбо всесвітньо відома жертва Голокосту Анна Франк вбрана у світло-блакитну сукню і синьо-жовтий шарф, одяг кольорів українського прапора. У руках вона тримає червоний аркуш паперу з літерою Z у білому колі.

«Ми є свідками моделі війни, яка розвивається з використанням безлічі засобів, включаючи фальшиві новини та пропаганду в соціальних мережах, щоб вплинути на почуття та громадську думку. Путінська „денацифікація“ — це важка операція пропаганди та містифікації, проведена для того, щоб виправдати варварське вторгнення в Україну», — написав Паломбо в Instagram.

«Пам’ять — одне з найпотужніших антитіл, яке дозволяє нам захищатися від небезпек сьогодення, — додав художник. — Ми маємо виховувати нові покоління та розповідати їм про те, що сталося. Ми повинні робити це без фільтрів, прямо, знову і знову, через пам’ять про факти та жахливі образи, що відображають жахи Голокосту та винищення мільйонів людей».

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Зазначимо, раніше Александро Паломбо створив на вулицях Мілана роботу під назвою Російська рулетка. Самогубство царя.

https://nv.ua/art/v-milane-poyavilsya-risunok-anny-frank-szhigayushchey-simvol-z-foto-50228994.html