У Москві з психлікарні випустили пацієнтів і сформували «Отряди путіна-2».
Готується масований наступ у напрямку: психлікарня Кащенко – Вашингтон!
Реклама
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал