Аналоговнєт! У Москві з психлікарні випустили пацієнтів і сформували «Отряди путіна-2»: на Вашингтон!

У Москві з психлікарні випустили пацієнтів і сформували «Отряди путіна-2».

Готується масований наступ у напрямку: психлікарня Кащенко – Вашингтон!

https://t.me/slvn_pomet/3757

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал