У Херсоні активісти руху «Жовта стрічка» розпочали демонтаж меморіальних дошок, які вивішували російські загарбники.
Про це «Жовта стрічка» повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Знову толока в Херсоні. Віддеремо рашизм разом», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в одному з парків Херсона активісти почали демонтаж меморіальних дошок, які вивішували російські загарбники.
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал
Як повідомляв Укрінформ, активісти руху «Жовта стрічка» в тимчасово захопленому Херсоні попри репресії поширювали символи опору.