Актриса отримала 10 діб за пародію на російського генерала МВС

В Уссурійську на 10 діб заарештували актрису Ларису Кривоносову, яка пародіювала в інтернет-серіалі про вигаданого чиновника Віталія Наливкіна офіційного представника МВС Ірину Вовк.

Про це повідомляє newformat.info з посиланням на VL.ru.

Крім 10 діб арешту, Кривоносова призначили 1000 рублів штрафу за носіння форми співробітника поліції, в якій та грала «офіційного представника МВС Уссурійського району Марину Вульф».

Раніше повідомлялося, що дільничного з Смоленської області вирішили звільнити через те, що прийшов на роботу в шортах. В інтернеті було опубліковано відео, на якому дільничний варто в шортах, куртці і шапці-вушанці. На питання про його зовнішній вигляд поліцейський відповідає непристойним жестом.

За фактом порушення пройде службова перевірка, співробітник буде звільнений за негативними мотивами, а його керівників притягнуть до дисциплінарної відповідальності, повідомляє агентство.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Також в регіональному управлінні МВС додали, що з особовим складом підрозділу проведуть додаткові заняття з правил носіння форми, нагадають зміст Кодексу етики і правила службової поведінки співробітників поліції.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.