«Абрикосова воля»: у Кропивницькому відбувся творчий вечір Надії Гармазій та Оксани Терещенко

6 квітня у Кропивницькому відбувся перфоманс «Абрикосова воля».  Захід проходив у кнайпі «Бамбетель» за ініціативи власника цього закладу Дмитра Смельняка та обласної організації Національної спілки письменників України.

На думку організаторів, такі події згуртовують українців, сприяють культурному піднесенню в час війни, і надихають на боротьбу й перемогу.

Головними учасницями події виступили дві кропивницькі мисткині – поетеса Надія Гармазій та музикантка Оксана Терещенко. Незвичайне поєднання  відвертих поезій із проникливою музикою створило емоційну атмосферу. Авторки перфомансу відтворили в своєму виступі історії про любов і пошук свободи, перемогу і віру у відродження. Оригінальна форма подачі віршів і музики дала змогу присутнім відчути і пережити ефект емоційної близькості.

Несподіване переплетення людських доль в образно-символічній формі віршів Надії Гармазій дало змогу присутнім прожити емоційну історію нашого часу. Музичний супровід Оксани Терещенко увиразнив задум перфомансу.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Абрикосова воля – це рядок із мого вірша, який, можливо, дасть назву новій поетичній збірці», – розповіла у своєму виступі Надія Гармазій.

За словами мисткинь, їхня «Абрикосова воля» – це відчуття весни, яка приходить попри все, адже на цю весну українці чекали як ніколи… Попри снаряди й укриття, біль і втрати, весна – це право кожного на маленьку перемогу і шанс почати спочатку, шанс вдихнути абрикосову волю. Тому білий абрикосовий цвіт, попри власну тендітність і незахищеність, є символом стійкості й свободи.

Фото Олексія Каприці