49 авторів стали новими членами Національної спілки письменників України

543

15 лютого у Національну спілку письменників України було прийнято відразу
49 письменників. Зі списками Ви можете ознайомитись нижче.

Список прийнятих у члени НСПУ:

  1. Нейметі Маріанна Іванівна (Закарпаття)
  2. Курінний Сергій Георгійович  (Рівне)
  3. Клименко Сергій Іванович (Волинь)
  4. Шкурган Василь Іванович (Івано-Франківськ)
  5. Шульга Петро Васильович (Київ)
  6. Скрипник Олександр Васильович (Київ)
  7. Сиволап Петро Спиридонович (Київ)
  8. Герман Оксана Русланівна (Київ)
  9. Задоя Іван Михайлович (Одеса)
  10. Говда Олег Йосипович (Одеса)
  11. Мусієнко Ростислав Андрійович (Чернігів)
  12. Гончар Юлія Олегівна (Черкаси)
  13. Роговий Юрій Феодосійович (Полтава)
  14. Дроздовський Дмитро Ігорович (Київ)
  15. Бригинець Олександр Миколайович (Київ)
  16. Яременко Василь Васильович (Київ)
  17. Павленко Ольга Петрівна (Черкаси)
  18. Оберемок Віра Климівна (Черкаси)
  19. Коскін Володимир Олексійович (Київ)
  20. Герасимчук Лесь Аврамович (Київ)
  21. Дичук Богдан Юрійович (Івано-Франківськ)
  22. Рудницький Микола Іванович (Київ)
  23. Позаяк Юрко (Київ)
  24. Єшкілєв Володимир (Івано-Франківськ)
  25. Шинкаренко Олег Вікторович (Київ)
  26. Булкін Кирило Вікторович (Київ)
  27. Вітковський Вадим (Вінниця)
  28. Ясінський Ярослав (Івано-Франківськ)
  29. Глуховський Павло (США)
  30. Шумілкіна Софія (Росія)

Список
молодих авторів, прийнятих у члени НСПУ за рекомендацією Всеукраїнської наради
творчої молоді та обласних організацій НСПУ:

  1. Надворна Ірина (Ужгород)
  2. Мулярчук Ірина (Львів)
  3. Биньо Володимир (Львів)
  4. Люба Євгенія (Полтава)
  5. Трикаш Наталія (Полтава)
  6. Лукашева Анна (Донецьк)
  7. Маслєннікова Олена (Крим)
  8. Атаманенко Анна (Київ)
  9. Євтушенко Марія (Київ)
  10. Боровець Оксана (Київ)
  11. Анфімова Вікторія (Крим)
  12. Мартинюк Галина (Тернопіль)
  13. Стасюк Софія (Рівне)
  14. Вано Крюгер (Київ)
  15. Мельник Ірина (Рівне)
  16. Завадський Юрій (Тернопіль)
  17. Зеленська Ірина (Вінниця)
  18. Зайцева Ольга (Вінниця)
  19. Бондар Тетяна (Волинь)

 

Прокоментуєте?



Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!