“2 мільйони солдатів РФ підуть стирати з лиця землі Україну”: автори угорської газети отримують кайф від такої галюцинації

Угорська газета Magyar Nemzet, яка видається під патронатом державного апарату, випустила скандальну статтю про мобілізацію, оголошену в Росії. Журналіст із Будапешта завищив найбільші цифри солдатів, які Кремль кине проти України й буквально спрогнозував їхній успіх.

Він назвав кількість у 2 млн військових, які дослівно “стиратимуть з політичної карти світу те, що раніше називалося Україною”. Стаття, як і раніше, знаходиться у відкритому доступі.

“Поки що операція, яку Путін назвав спеціальною військовою операцією, була невеликою розминкою, дитячою порівняно з тим, що очікується зараз. Вже за кілька днів не лише 200-тисячна експедиційна армія добровольців та професіоналів “шльопатиме і плескатиме” українські військові об’єкти, але й багатомільйонна армія попрямує до сусіда, щоб змітати людей, нацькованих на війну американцями, навчених НАТОвці, озброєні по вуха і пройняті бандерівським культом, використовували українців як приманку. Схоже, граціозність РФ закінчилася”, – вказано у матеріалі впливової газети.

news.obozrevatel.com

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал