У видання, співвласником якого був Олександр Ткаченко, проблеми з фінансуванням

Частина команди інтернет-видання theБабель вирішили звільнитися через проблеми з фінансуванням. Зокрема, посади залишають головний редактор Гліб Гусєв та шеф-редакторка Катерина Коберник.

Про це повідомляє hromadske.ua

«У мене немає інформації про те, буде він (theБабель — ред.) надалі існувати, чи ні, у якому складі. Я знаю, що частина команди сьогодні йде, журналісти», — розповіла вона.

Коберник зазначила, що з 1 січня 2020 року залишає посаду шеф-редакторки видання та склад акціонерів.

Вона пояснила, що в останні місяці у theБабель були проблеми з фінансуванням. Водночас затримок з виплат зарплат не було.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Команду також залишає головний редактор видання Гліб Гусєв. На своїй сторінці у Facebook він написав, що «theБабель закривається».

«Якийсь час знадобиться, щоб закрити справи й з усіма попрощатися. А цих всіх — багато, і всім я вдячний. Так що, напевно, це буде пост з подяками», — додав Гесєєв.

Інтернет-видання theБабель розпочало роботу у вересні 2018 року. Шеф-редакторкою стала Катерина Коберник, на той момент була заступницею директора департаменту нових медіа холдингу «1+1 медіа». Головним редактором став Гліб Гусєв.

За даними «Детектор медіа», на початку роботи виданням володіли четверо акціонерів по 25% акцій кожен: виконавчий директор «1+1 медіа» Ярослав Пахольчук, генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко, Катерина Коберник і Гліб Гусєв.

Згодом, після обрання народним депутатом, склад акціонерів залишив Ткаченко, а його частка перейшла Ярославу Пахольчуку, який став власником 50% компанії.

Журналісти theБабель висвітлювали переважно суспільно-політичні теми, крім того писали матеріали про бізнес, освіту, культуру, технології в Україні та світі.