Співачка Христина Соловій розповіла про свої улюблені книги (відео)

815

Українська співачка, філолог за освітою Христина Соловій спеціально до конкурсу Книга Року BBC розповіла про свої улюблені книги.

Серед її улюблених книг – “Дівчина з ведмедиком” Віктора Домонтовича.

“Це один з найбільш недооцінених українських авторів, як на мене. І коли я чую, що українська література це “село”, я одразу апелюю до Домонтовича і його роману “Дівчина з ведмедиком”. Це, до речі, також тема моєї дипломної роботи на філологічному факультеті зі спеціальності “Літературна творчість”, – розповіла співачка.

Що читає Христина Соловій?

Український міський роман, психологічні розвідки і дослідження жіночої сексуальності – Христина Соловій просто закохана в літературу.І спеціально до конкурсу Книга Року BBC вона поділилася частинкою своєї любові. Слухайте її літературні рекомендації!Вмикайте звук!До речі, у попередньому епізоді своїми книжковими вподобаннями ділився Павло Зібров. Дивитися тут: https://bit.ly/37xj1SA

Опубліковано BBC News Ukrainian Субота, 23 листопада 2019 р.

За словами Соловій, у дипломній роботі вона доводила, що персонажа з психотипом “німфетки” першим винайшов саме Домонтович, випередивши Набокова і його “Лоліту”.

Серед інших улюблених книг співачки – “Жінки, що біжать з вовками” Клариси Пінколи Естес, “Місто дівчат” Елізабет Гілберт, “Чорний ворон” Шкляра, а також “Меланхолії” Юрка Іздрика.

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!