Новий український телеканал дивитимуться на тимчасово окупованих територіях з лютого

Телеканал для тимчасово окупованих територій буде створений у лютому 2020 року на базі телеканалу UA|TV (український телеканал іномовлення).

На першому етапі цей телеканал буде розважально-інформаційним й поєднуватиме «кращі розважальні програми українського виробництва та інформаційне мовлення». Про це повідомляє radiosvoboda.org  з посиланням на сторінку в соціальній мережі Фейсбук першого заступника міністра культури Анатолія Максимчука.

Наше завдання зробити так, аби наші громадяни на тимчасово окупованих територіях чули і знали незаангажовану і чесну позицію про те, що відбувається в Україні, — наголосив Максимчук.

Також, за словами Максимчука, наразі його відомство разом із МЗС працює над формуванням «стратегічного пакета меседжів для окупованих територій».

Нагадаємо, на початку липня цього року Національна рада з телебачення та радіомовлення продовжила ліцензії для військового радіо «Армія FM» та також інших україномовних радіостанцій та телеканалів, що здійснюють мовлення на тимчасово окуповані території. Інакше українське мовлення в регіоні розпочали б відключати вже того ж місяця.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал