В Україні розсекречені 120 км архівів комуністичних спецслужб

515

У процесі декомунізації гриф «Таємно» вже знято з документів часів Української РСР загальним обсягом в 120 км. Про це з посиланням на колишнього главу Українського інституту національної пам’яті (УІНП), а нині народного депутата від «Європейської солідарності» Володимира В’ятровича повідомляє https://journalist.today/

В ефірі програми «Досьє» з Сергієм Руденком В’ятрович розповів, що, завдяки закону, прийнятому в 2015 році, станом на сьогодні є 120 кілометрів архівів комуністичних спецслужб. Однак при цьому В’ятрович уточнив, що ще має бути витрачено багато часу на вивчення цих справ.

«Ми тільки починаємо вивчати і розуміти сам потенціал цих архівів, – зазначив В’ятрович та запросив усіх бажаючих долучитися до вивчення радянського минулого. – Користуючись нагодою, запрошую всіх, хто цікавиться, власне, цим радянським минулим. Немає ніяких обмежень – чи маєте ви історичну спеціальність, не маєте, або ми знали що ви громадянином України, не є громадянином України, кожен з вас має можливість попрацювати з цими архівами і виявити щось нове».

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!