Всеукраїнська нарада збере молодих літераторів в Ужгороді

491

13–14 грудня в Ужгороді відбудеться Всеукраїнська нарада молодих літераторів, яку вже традиційно кілька років поспіль організовує Національна спілка письменників України. Цього разу збираються жителі західної та частково північної і центральної України – Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької областей та міста Києва.

 Участь у нараді дає можливість молодим авторам заявити про себе як про поетів, прозаїків чи драматургів, отримати відгук про свою творчість і цінні рекомендації від відомих літераторів України, пройти кілька цікавих майстер-класів, а найкращим авторам – за результатами наради бути рекомендованими за спрощеною процедурою до лав Національної спілки письменників.

Керівниками секцій «Поезія» та «Проза» будуть як уже добре знані в сучасній українській літературі класики, так і представники молодого покоління: Василь Герасим’юк, Мирослав Дочинець, Дмитро Дроздовський, Таня П’янкова. За організацією наради стоять теж письменники – секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська та голова Закарпатської обласної організації НСПУ Василь Кузан.

Окрім роботи в літературних майстернях, на молодих письменників чекає насичена пішохідна прогулянка містом за авторською екскурсійною програмою ужгородського історика і письменника Сергія Федаки. Серед цікавих туристичних об`єктів, овіяних легендами, поширеними і зовсім маловідомими фактами, – Ужгородський замок, липова алея, пам’ятники Шевченку, Петефі, Бокшаю та Ерделі.

Взяти участь може кожен охочий письменник віком до 35 років включно. Для цього необхідно звернутися до голови своєї обласної організації НСПУ і заявити про своє бажання, яке розглянуть члени обласного правління НСПУ. Учасників наради (по дві особи від перелічених областей) рекомендує голова обласного осередку НСПУ на основі колегіального рішення і затвердженої процедури.

Зауважимо, що витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе організатори заходу та приймаюча сторона – міська адміністрація Ужгорода.

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!