The Beatles — на аукціон виставлять рукописний лист Рінґо Старра

На аукціоні продадуть рукописний лист з автографом, написаний музикантом Рінґо Старром до Дорін Вокер, в якому він повідомляє, що приєднався до The Beatles.

Про це повідомляє Суспільне Культура з посиланням на аукціонний дім Christie’s в Instagram.

Тристорінковий лист від 31 жовтня 1962 року, написаний Старром, є одним з п’яти відомих листів до Вокер.

“Мені подзвонили й запитали, чи приєднуюся я до The Beatles, і я сказав “так”… У мене все дуже добре з новим гуртом, у нас вийшла платівка, сподіваюся, ви її придбаєте…” — пише музикант.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

У листі він не тільки розповідає про приєднання до The Beatles, а й перераховує майбутні дати гастролей та виступ на телебаченні.

Старр закінчує листа згадкою про майбутні виступи в Манчестері: “Ми граємо в клубі під назвою “Оазис”, коли повернемося з Німеччини”, і сподівається, що Дорін прийде до нього “випити кави чи ще чогось…”

Покинути свій попередній колектив Rory Storm and the Hurricanes Старра переконали Джон Леннон і Пол Маккартні, оскільки ставали все більш незадоволеними тодішнім барабанщиком Пітом Бестом.

Перший виступ Рінґо Старра у складі The Beatles відбувся 18 серпня 1962 року.

Лист продадуть з тематичного аукціону “Книги та рукописи” 10 липня. За нього очікують отримати 30 000 — 40 000 фунтів стерлінгів (1,5–2 млн гривень).