Перед смертю Ніна Матвієнко була у лікарні: що розповіли подруги

Покійна співачка Ніна Матвієнко тяжко хворіла.

Телеведуча Анжеліка Рудницька розповіла, що вона перебувала у лікарні. Матвієнко забороняла відвідувати себе. Не хотіла, щоб її бачили змарнілою, передає Obozrevatel.

“Ми, її друзі, дізналися про хворобу відносно недавно. Мовчали, бо вона не хотіла показуватися слабкою. Я запитувала Тоню, чи можна приїхати до лікарні, відповіла, що мама не хоче, щоб її бачили такою. Вона до останнього турбувалася, щоб залишатися справжньою княгинею”, – пригадує вона.

Артистка Валентина Ковальська каже, що Ніні Матвієнко зробили операції на підшлунковій та на нирках. Співачка надсилала їй фото з лікарні. Покійна мала гарний вигляд, але її довге волосся було коротко підстрижене.

“Я знала, що Ніна лежить в лікарні, що їй зробили операції, але була впевнена, що її витягнуть. Уточнення, чим саме хворіє, не було. Я думала: ну буває, вік. Підтримувала, надсилала всякі смішинки. Вона мені написала: “Вже одна операція пройшла, ще на другу чекаю”. Після другої прислала фото. Сиділа в кріслі, мала гарний вигляд, правда, з коротко підстриженим волоссям. Написала: “Я вже можу сидіти, слава Богу”. Я відповіла: “Ти будеш не тільки сидіти, а й літати на крилах пісень”. Хіба ж могла подумати, що все так страшно?” – розповіла вона.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

gazeta.ua