Легендарне шоу «Що? Де? Коли?» розкололося через війну проти України

Легендарна гра «Що? Де? Коли?» – це багаторічний проект, який розвалився після початку повномасштабної війни проти України. Справа в тому, що проект шоу покинули багато учасників. Подробиці показали в ефірі телеканалу FreeДом, пише «Уніан».

Наприклад, учасник гри Ровшан Аскеров, який ще в 2016 році виступив проти вторгнення росії в Україну, покинув територію країни-агресора. До зміни режиму він не планує повертатися ні в рф, ні в гру.

«Я не розумію навіщо потрібно лягати під цей кривавий режим. Щоб вижити? Це досить дивно. Можна пропустити кілька років, а потім повернутися, і бути в справжній, живій передачі, і говорити про те, що, так, ми якось протистояли цьому режиму…», – сказав Аскеров.

Як повідомляють у ЗМІ, за таку позицію Аскерову в росії «шиють» кримінальну справу про нібито «реабілітацію нацизму».

Підтримує його учасник гри «Що? Де? Коли?» Ілля Новіков. Він вважає, що з’являтися в ефірі головного російського каналу – це цинічно і неприпустимо:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Як пояснювати моїм українським колегам і друзям те, а чому це я регулярно з’являюся в ефірі російського Першого каналу?».

Після того, як багато учасників покинули шоу, воно поповнилося новими нікому невідомими особами. Тепер програма вперше за довгий час виходить в запису.

sud.ua