Картину Тіціана, знайдену на автобусній зупинці у Лондоні, продали на аукціоні за $22,3 млн

Картину живописця епохи Відродження Тіціана, яку після викрадення виявили в поліетиленовому пакеті на лондонській автобусній зупинці, продали на аукціоні за 22,3 мільйона доларів.

Як пише ua.news про це інформує CNN.
«Відпочинок на шляху до Єгипту” (Rest on the Flight into Egypt), який планували продати за суму 19-32 мільйони доларів, пішов з молотка на аукціоні Christie’s в Лондоні за 22,3 мільйона доларів. Це найвища ціна, коли-небудь досягнута на аукціоні за роботу художника», – йдеться в повідомленні на сайті Christie’s.
Вважається, що венеціанський художник створив «Відпочинок на шляху до Єгипту» в 1508 році, коли йому ледве виповнилося 20. Намальована на дерев’яній панелі 46,2 на 62,9 см, картина зображує Діву Марію, що колисає немовля Ісуса, а Йосип дивиться на неї.

«Ця картина захоплює уяву глядачів вже понад півтисячоліття і, без сумніву, буде продовжувати робити це й надалі», – зазначив голова Christie’s UK Орландо Рок.
Картина була викрадена двічі за свою історію: спершу в 1809 році з палацу Бельведер у Відні військами Наполеона Бонапарта, а потім у 1995 році, коли її викрали з Лонгліт-гаусу, резиденції маркізів Батських, у Вілтширі. Після семи років полювання, картину знайшли у поліетиленовому пакеті для покупок на автобусній зупинці в Річмонді.
Раніше ми писали, що у Великій Британії за $14,5 тис. продали рідкісного керамічного козла, виготовленого королем Чарльзом III під час навчання у Кембридзькому університеті в 1960-х.

Також нагадаємо, що гітара, якою користувався засновник і соліст легендарного гурту The Beatles Джон Леннон, стала найдорожчим інструментом Beatles, який будь-коли продали на аукціоні.
Аукціонний дім Sotheby’s у Нью-Йорку продав колекцію годинників голлівудського актора Сільвестра Сталлоне за 6,7 мільйона доларів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал