В Ірпіні відбудеться поетично-бардівський фестиваль під відкритим небом

189

 
Намети, куліш у похідному казані, нічні посиденьки з гітарою навколо багаття… Це ж фестивальна класика! Поспілкуватися з однодумцями, познайомитися з новими друзями, наповнитися враженнями, а може й привезти додому диплом переможця та подарунки – найкращий відпочинок для творчої особистості.
Національна спілка письменників та місто Ірпінь запрошують вас на поетично-бардівський фестиваль-конкурс «Ірпінський Парнас», що відбудеться 29-30 липня.
Ви зможете побувати на оглядовій автобусній екскурсії по Ірпіню, два дні пожити в наметах на території Будинку творчості письменників «Ірпінь», де жили і творили відомі літератори – Євген Гуцало, Максим Рильський, Павло Тичина, Павло Загребельний, Володимир Дрозд… А ви знаєте, що саме тут Микола Носов написав свого «Незнайка», а вулиця Квіткова існує насправді? Вона пролягає зовсім поруч із Будинком творчості!
Журі з числа шанованих письменників та авторів-виконавців визначить переможців у шести поетичних номінаціях: «Поезія для дітей», «Релігійна лірика», «Громадянська лірика», «Інтимна лірика», «Філософська лірика», «Урбаністична лірика», та трьох бардівських: «Авторська пісня», «Виконавська майстерність», «Композитори». Вручення дипломів та гала-концерт переможців відбудеться на центральній площі міста Ірпінь, навпроти будівлі міської ради.
Проживання – у наметах (мати свої) або кімнатах Будинку творчості (платно). Кількість місць у будиночках обмежена, тому необхідна попередня бронь.
Для участі в конкурсній програмі фестивалю надсилайте свої заявки на пошту parnas2017@meta.ua із зазначенням таких даних:
 

  • ПІБ (паспортні)
  • Псевдонім (якщо є)
  • Дата народження
  • Місце роботи чи навчання
  • Контакти (домашня адреса, телефон, електронна пошта)
  • Номінація, до якої будете подавати твори
  • Наявність перемог у конкурсах, премій, нагород (перерахувати)
  • Наявність книг для поетів або дисків для бардів (перерахувати)

 
Твори висилати не потрібно.
Свої запитання ви можете поставити, написавши на вказану пошту або за телефонами 095-900-38-33, 098-112-64-17 – Богдана Гайворонська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами. Також ви можете за цими номерами забронювати місце в будиночку.
 

№13 (201) 30 червня 2017

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!