KOZAK SYSTEM презентували нову пісню “Хто як не ти” – ВІДЕО

KOZAK SYSTEM презентували пісню про шалену любов та анонсували новий альбом “Земля. Вітер. Вогонь.”

Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє газета День.

Історія появи “Хто як не ти” нагадує втілення мрії. Давня прихильниця KOZAK SYSTEM, Маріанна Довгань склала вірш та виклала у себе на сторінці у соцмережі. Він дуже сподобався музикантам і вони вирішили, що на його основі може народитися пісня. Трубач Сергій Соловій трохи допрацював лірику, музику написали всі разом.

Перша презентація треку відбулася ще минулого року під час онлайн-концерту на честь дня народження KOZAK SYSTEM, та за період локдауну композиція змінилася. Музиканти переробили приспів та дали їй іншу назву, бо початково вона називалася “Журавлі”.

Відео для пісні відзняли в одному із мальовничих двориків у центрі Києва. Спочатку зазнімкували хореографію у виконанні Анатолія Фролова та Юлії Фролової-Татаринцевої, а потім вже KOZAK SYSTEM. Це не повноцінний кліп, а скоріше mood-відео, як зазначають самі хлопці.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Хто як не ти” можна вважати визначною піснею у репертуарі гурту, оскільки така неймовірна підтримка треку ще до його офіційного виходу переносить KOZAK SYSTEM на абсолютно новий рівень популярності та затребуваності. Попри те, що під час активного концертного сезону 2021 треку ще не було на стримінгових майданчиках, люди вже вивчили текст пісні по “лайвам” з соціальних мереж та натовпом підспівували на концертах.

На 30-річчя Незалежності, 24 серпня, KOZAK SYSTEM зіграли пісню в прямому ефірі  Сніданку 1+1 як присвяту Україні. В той день “Хто як не ти” обрела подвійний сенс. Якщо прислухатися, то ця пісня не тільки про любов до дівчини, а ще й про любов до Батьківщини, за яку можна піти до кінця.

“Хто як не ти”  потрапить на майбутній альбом гурту “Земля. Вітер. Вогонь.”, який буде презентовано у травні 2022 року на великому концерті до 10-річчя існування KOZAK SYSTEM. Шоу відбудеться із запрошенням друзів, серед яких на сцені з’являться зірки першої величини. Їхні імена будуть розкриватися згодом.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.