Вадим Пепа. «Хто чесний, той на площі не стане з вами поруч»

Ще до нової ери у виставі римського комедіографа Тита Макція Плавта «Осли» ошелешило слухачів і глядачів «Homo homini lupus est»: «Людина людині – вовк». Імовірно, через те вовк, що коли лютий хижак удирається до овечої кошари, то не залишає жодної особини на розплід. Усім перегризає горлянки. Римська приказка підтверджує проречене: «людина – звір, що посміхається».

Обізнані із всесвітньою економікою науковці відають, що ресурси третьої від сонця життєдайної планети вичерпуються. Земля не спроможна прогодувати вісім мільярдів ротів.

Замість того, щоб довіритися технічному прогресу  й шукати в безмежжі космосу «нову Америку» для переселення на незвідану планету, правителі в бункерах аж до шаманів на Далекому Сході та в обладнаних за останнім словом техніки сховищах на випадок ядерної катастрофи заповзялися насолоджуватися здебільшого узурпованою  владою до останнього подиху. Засліплені ненавистю вовки в овечих шкурах нестямно переслідують споконвічне своє, давно осуджене й прокляте на віки вічні. Нещадно винищують так званих «вищих створінь».

Той же Плавт застерігає:

Хто чесний, той на площі не стане з вами поруч,
А якщо став, його звинувачують, бруднять, засуджують.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Законів багато через вас затверджено народом,

А ви все ламаєте: всюди знайдете щілинку,

Закон – що окріп для вас – тоді, коли охолоне.

Триклятий царат оголосив анафему гетьману Івану Мазепі. Гундяєвська московська патріархія не збирається огидне скасовувати. Досі виспівуються з хорів у церквах рф прокляття  політику найвищого європейського рангу. Свого часу прозірливий заявив: щедра на віддачу українська земля – «ціль і точка всього нещастя». На превелике горе, прозірливе збувається.