Сергій Куліда. Про «принципових» недоумків з українського журі Євробачення

1304

Гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022! За це їм – респект!

А от наше «національне журі», вибачте за мій французький, обісралося. Ящо українські глядачі свої 12 балів віддали польському конкурсанту, то від наших «естетів» Польща не отримала жодного…

Всі ці, з дозволу сказати, члени – заслужені-перезаслужені. Голова журі – продюсер, аранжувальник, звукорежисер Вадим Лисиця. Інші четверо – Андрій Капраль – співак, соліст вокальної формації «Піккардійська терція», аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, заслужений артист України; Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Львівської національної філармонії, володар Gremmy за найкращий саундтрек 2019 року до серіалу «Чорнобиль», Лук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа Moviegram» та співачка Ірина Федишин.

Свою принциповість оприлюднив Вадим Лисиця: «За гуманітарну, воєнну, та фінансову допомогу Україні ми є і будемо вдячні Польському народу вічно! Але ж це ніяк не пов‘язані речі».

Пов’язані, недоумку! Ще й як! Потрібно думати головою, наші ви аполітичні та принципові. Польське журі віддало нам 12 балів, натомість ми у відповідь скрутили Польщі отакецьку дулю.

Цей склад нашого журі – «корисні ідіоти», які зіграли на кремль. Без перебільшення!

Вони підставили Україну перед поляками. І я вже чую розмови на вулиці, у магазинах, що українці безсоромно-невдячні…

Ще невідомо яким боком вилізе «принциповість» та «незаангажованість» цих пи*доболів українцям у Польщі, яка радо зустріла їх, накормила і прихистила. Ба більше. Чи не пробіжить «чорна кішка» у стосунках між нашими дружніми країнами?..

Одним словом – дебіли…

facebook.com

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!