Олександр Кочетков. Влада хоче отримати Оскар за сценарій, або Що не так із посланням Зеленського

797

Складається враження, що у черговий раз нам хочуть розповісти казки, але не розуміють, що люди вже не хочуть і не можуть у них вірити.

Зважаючи на сказане у щорічному посланні Зеленського до Верховної Ради, у планах Банкової усе дуже добре. І взагалі ця влада пропонує найкращі у світі плани, розказуючи про економічні дива. Звісно, те, що озвучив президент – це гарні ідеї, але є величезні сумніви щодо їх реалізації.

Бо ніяких економічних перспектив не передбачено – у бюджеті банально немає на це грошей. Жоден економіст не може уявити собі те, що хтось у країні буде акумулювати кошти для наступних поколінь, якщо вже зараз у неї немає грошей, аби закупити вугілля і газ. Це – смішно, і звісно, що податки будуть використовуватися не для накопичення економічних паспортів, а для вирішення поточних проблем. Тим паче, що Зеленський живе у форматі “з сьогодні на сьогодні” і думає про другий термін, а не про майбутні покоління.

Тобто складається враження, що у черговий раз нам хочуть розповісти казки, але не розуміють, що люди вже не хочуть і не можуть у них вірити. Для підтвердження цього далеко ходити не треба, бо навіть з анонсованого Зеленським державного перевороту усі насміхаються і ніхто цього не боїться.

І експерти, і пересічні українці розуміють: ця тема була вигадана, щоб спробувати відволікти журналістів на прес-конференції від обговорення питань “вагнергейту” тощо. Але ця обманка була одноразова і не спрацювала. Неприємно лише те, що влада свідомо йде на подібні кроки і намагається нами зманіпулювати.

Проблема цієї влади і президента, зокрема цього послання, у тому, що вони хочуть отримати Оскар, але не за знятий фільм, а тільки за сценарій, тобто за пропозиції. А за пропозиції жодних нагород не дають.

glavred.net

 

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!