Олег Баган: супертолерантність неолібералів у майбутньому призведе до страшних бід

Керівник Науково-ідеологічного центру ім. Д. Донцова Олег Баган розповів, яке майбутнє чекає «чорно-білі» Сполучені Штати Америки.

Про це він розказав у коментарі для vgolos.com.ua.

«Загалом ситуація і в США, і в Європі буде погіршуватися, бо, як я пояснив вище, на це є об’єктивні причини: історичне вкорінення мільйонних мас із інших цивілізацій та рас в просторі Західної цивілізації і водночас зростання лібералістичної ідеології в ній, яка усіляко стримує наростання конфліктів, постійно знаходячи моральне й ідейне виправдання всім деструктивним діям чужорідних елементів в цій цивілізації. До речі, зараз в Європейському Союзі під впливом радикальних лібералів, що домінують в європейській політиці, відбуваються аналогічні до американських дуже небезпечні процеси, які принесуть в майбутньому страшні біди: неоліберали продовжують тримати широко відкритими двері до країн ЄС для мігрантів із Азії й Африки і цим створюють вибухонебезпечну соціальну ситуацію», – пояснив Олег Баган.

«Насправді, щоб зупинити наплив мігрантів, не потрібно будувати високих мурів на кордонах чи щось подібне, потрібно припинити виплачувати їм дармові гроші як соціальну допомогу і прийняти низку легеньких законів щодо неможливості проживання на вулицях та в неофіційних приміщеннях. Тоді емігрантські хвилі зупиняться самі по собі. Однак неоліберали вперто продовжують вести політику супертолерантності, хоч її результати руйнівні у своїх ідеологічних пріоритетах: відкритої демонстрації космополітизму, мультикультуралізму, плюралізму. Хоча тут є ще одна прихована причина: неоліберали прекрасно усвідомлюють, що загнали Західну цивілізацію в безвихідь в плані торжества в ній цинічного прагматизму, плутократії, антидуховних та антихристиянських тенденцій, змішування рас, меркантилізації свідомості соціумів тощо. Реалізувавши свої політичні ідеали, вони розуміють, що за все треба буде колись відповідати, передусім перед різними правими рухами, які їх постійно критикують. Тож в цій ситуації неолібералам потрібні ці мільйонні маси афро-азійських мігрантів, щоб мати в них собі союзника проти правих, маніпулювати ними при потребі, використовуючи їх як «чорну силу» проти «правих фашистів». Зауважу, що на Заході в кожній країні існують спеціальні програми з дискредитації правих рухів, бо неоліберали як вогню бояться вибуху націоналізмів у своїх країнах, тому більшість правих там здебільшого контрольовані спецслужбами і провокаторами. Звідси й «ростуть вуха» того явища, що європейські праві раз у раз «викриваються» як агенти Росії і Путіна», – додав експерт.

«Ще неолібералів можна порівняти із захисниками бездомних собак, які кричать: «Захистімо життя бідних тварин!» Але це на першій фазі, бо на другій фазі ці тварини в Україні, наприклад, за офіційною статистикою, кусають і нападають на десятки тисяч людей щороку! Але ось ці результати «доброчинності» захисників бездомних тварин ніколи не обговорюються ними і суспільством загалом. Так само і з неолібералами: що буде потім внаслідок їхньої політики фальшивої толерантності, коли Європу наводнять мільйони чужих і ворожих їй мігрантів, їх мало цікавить. І цей цинізм вже став нормою в західному суспільстві», – резюмував він.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал