Ігор Ейдман. Росія викотила ультиматум США. Кличте санітарів

442

Не смійтеся, МЗС Росії викотило США ультиматум. Оформлено його як “проект договору Росії зі США та угоди з союзом НАТО про гарантії безпеки”.

Відповідно до цього проекту:

НАТО зобов’язуються виключити подальше розширення НАТО, у тому числі приєднання України, а також інших держав.

НАТО відмовляється від будь-якої військової діяльності на території України, а також інших держав Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії”.

Ну і так далі.

Ця історія нагадує анекдот про єврейську сваху, яка хвалилася: “Щоб ви знали, я видаю доньку Рабіновича за сина Ротшильда. Пів справи зроблено, Рабінович – за. Залишилося вмовити Ротшильда”. Путін теж – за. Залишилося умовити США та НАТО, які це марення навіть читати всерйоз не будуть. Просто не помітять міазми хворої свідомості.

А ще цей демарш чимось схожий на записку грабіжника Бені Крику з розповіді Бабеля, написану “каракулями на серветці з квітами”:

“Мосье Тартаковский (Байден), я велел одному человеку найти завтра утром под воротами на Софиевской 17 пятьдесят тысяч рублей. В случае, если он не найдет, так вас ждет такое, что это не слыхано и вся Одесса будет от вас говорить”.

Путін теж погрожує американцям “таким, що це нечувано” – захопленням України та війною. Для підкріплення цього шантажу навіть війська підвів до кордонів України, а його спецслужби розкидали західними ЗМІ “витік” фантастичних наполеонівських військових планів.

З цього приводу можна сказати тільки одне: налякали американського їжака голою російською ср**кою Реальних економічних, зовнішньополітичних і навіть військових ресурсів для великої війни з Україною Росія не має. Така війна, в якій Путіну за фактом довелося б протистояти колективному Заходу, неминуче призвела би до краху його режиму.

Весь цей дурнуватий шантаж свідчить тільки про одне – президент Росії остаточно втратив зв’язок з реальністю і серйозно хворий.

news.obozrevatel.com

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!