Андрій Іллєнко. Демосковізація – це завдання не лише для України, це завдання для всього світу

ВОНИ НЕ ЗМІНИЛИСЯ! До Бучі, Ірпеня, Маріуполя був концтабір «Ізоляція» у Донецьку, були три Голодомори, були розстріли у Биківні, було знищення української інтелігенції у Сандармоху, був ГУЛАГ, був Базар, була Батуринська різанина, були сотні, тисячі та мільйони злочинів московії проти України, про багато з яких взагалі не лишилося ні згадок, ні свідчень. А скільки ще було злочинів проти інших народів!

 

ВОНИ НЕ ЗМІНИЛИСЯ. Це орда. Це абсолютне зло. Це одвічний ворог.

 

МОСКОВІЯ ГІРША ЗА НАЦИСТСЬКУ НІМЕЧЧИНУ. Бо нацизм — це лише 12 років німецької історії. Кривавий, жахливий, божевільний — але епізод. Так, нацизм виник не на порожньому місці і мав коріння в німецькій історії. Але до Гітлера Німеччина була цілком нормальною країною. І хоч важко та не одразу, але змогла повернутися до нормальності після Гітлера.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

У МОСКОВІЇ НЕМА ДОСВІДУ НОРМАЛЬНОСТІ. московія завжди була кривавою рабовласницькою деспотією — єдиною метою існування якої було загарбання чужих земель. московія завжди була чистим злом, мороком, пеклом на землі. Там ніколи не було нормального (за мірками свого часу чи взагалі) життя.

 

НІМЕЧЧИНА МАЛА ПРОЙТИ ДЕНАЦИФІКАЦІЮ. МОСКОВІЯ МАЄ ПРОЙТИ ДЕМОСКОВІЗАЦІЮ. Німцям можна було перестати бути нацистами і повернутися до норми. У московії так не вийде. Депутінізація не означатиме зникнення загрози, як у свій час повалення царя чи десталінізація не означала зміни суті московії. московія має завершитись як вічний триваючий злочин. Незалежність усіх національних республік. Повернення усіх раніше окупованих територій. Ренесанс угро-фінських ідентичностей. Зміна символіки, починаючи з прапора і герба. Повний перегляд усіх основ ідентичності. Уроки в школах про злочини у Маріуполі та Бучі. Тільки так. І це завдання вже не лише для України. Це завдання до всього світу. Інакше московія потягне за собою у пекло весь світ.