Щеглюк Василь

580

 

 

Щеглюк Василь Романович нар. 19 листопада 1944 у с. Тяпче Болехівського р-ну Станіславської обл., нині Долинського р-ну Івано-Франківської обл. Закінчив електромеханічний ф-т Львівського політехн. ін-ту. Працював конструктором Запорізького заводу «Перетворювач», інженером-конструктором, енергетиком і головним енергетиком Львівських підприємств, провідним спеціалістом Львівської облдержадміністрації, переведений у Львівську міськраду: начальник управління промисловості та підприємництва. З 2006 на пенсії. Депутат Львівської міськради (2014–15).

Поет, прозаїк. Автор 22 книг, з яких 4 – прозові. В останні роки поетичні та прозові твори опубліковані у колективних книгах та альманахах «З горіха зерня», «Антологія краю (Долина, Болехів, околиці)», «Поезії засвічена зоря», «Дещо про…», «З вершин і низин», «Будьмо»; ж. «Жовтень», «Дзвін», «Україна», збірниках і альманахах «Пісня і праця», «Вітрила», «Поезія».

Лауреат Міжнародного конкурсу «Коронація слова–2011», Міжнародного конкурсу документального оповідання «Бути людиною» (2018), дипломант І ступеня літ.-краєзнавчого конкурсу ім. М. Утриска (2017), дипломант Міжнародного літ. конкурсу «Крилатий лев» (2018).

Чл. НСПУ з 2015.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!