КРИМ БУВ, Є І ЗАЛИШИТЬСЯ В СКЛАДІ УКРАЇНИ!

Київська організація Національної спілки письменників України звертається до співвітчизників:
КРИМ БУВ, Є І ЗАЛИШИТЬСЯ В СКЛАДІ УКРАЇНИ!
Ми переконані, що Україна і світ ніколи не визнають т.зв. кримського референдуму, і Крим рано чи пізно буде очищений від окупантів.
Ця груба, цинічна спроба анексії частини української території, яку намагається реалізувати Кремль і його кримські маріонетки засобами військового втручання, не має жодної юридичної сили і є грубим порушенням Конституції України і міжнародного законодавства.
Ми вважаємо, що злочинні дії вищого російського керівництва і його попихачів у Криму підпадають під юрисдикцію Гаазького міжнародного суду.
Крим був, є і залишиться в складі України, а злочинці, які посягнули на територіальну цілісність України, будуть покарані – судом людським і Судом Господнім.
Столичні письменники, як і всі співвітчизники, хто розуміє, що насправді відбувається, з тривогою і надією дивляться у майбутнє: ми сподіваємось, що параноїдальні наміри Путіна розпочати бойові дії проти суверенної України не будуть здійснені. 
Наслідки такого безумства важко передбачити, і вони можуть бути драматичними для України, і для Росії, і для всього світу.
Але ми впевнені: якщо станеться непоправне, спроба окупації України чи загарбання частини її території закінчиться для путінського режиму крахом.
Бо українці зі зброєю в руках стануть на захист рідної землі.
Бо цивілізований світ зробить усе можливе, щоб зупинити маніакального агресора. 
Бо Росія – не Північна Корея, і мілітаристський психоз у цій країні, спровокований геббельсівськими ЗМІ, якими рухає ненависть і помста, щодалі дужче наштовхується на опір здорової, демократичної частини російського суспільства, не враженої бацилою червоно-коричневої чуми. 
Українці в цей важкий час вдячні за підтримку тим росіянам, хто сьогодні виходить на вулиці російських міст і скандує «Слава Україні!» і «Банду геть!». 
А нам додає сил, консолідує українську націю світла і животворяща любов до Вітчизни.
І Правда на нашому боці.
Столичні письменники закликають чинну українську владу використати всі можливості – інформаційні, пропагандистські, дипломатичні, військові — для захисту і оборони країни від окупації.
Столичні письменники висловлюють глибоку впевненість у тому, що Україна подолає смертельну загрозу.
Бо за нами – об’єднана сила українського народу. 
За нами – велич нашої історії.
За нами – священна українська земля, полита кров’ю наших славних героїв.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Від імені Київської організації Національної спілки письменників України – голова КО НСПУ Михайло Сидоржевський.
16 березня 2014 року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал