Бісівські дні роZZії: путін поспішає реалізувати свої маніакальні нахили

244

Вторгнення Росії в Україну показало, що путін хоче реалізувати свої маніакальні здібності та мати абсолютну владу.

Як повідомляє sprotyv.info, про це пише  Международный курьер.

«Z-вторгнення в Україну окреслило радикальну ламку засад життя населення Росії. Воно вказало, що кровопийця путін не бажає грати роль весільного генерала в Політбюро 2.0, як колись робив маразматик Брежнєв. Навпаки він на сьомому десятку років хоче встигнути насолодитися абсолютною владою, стати таким же окаянним хазяїном землі російської, як Іван Грозний, реалізуючи свої маніакальні здібності. Путін дуже поспішає, ніби його дні пораховані, і від цієї диктаторської лихоманки дістанеться всім і вся: від горезвісного олігархата до убогого люмпенського електорату», — пише МК.

Зазначається, що якщо олігархи Усманов, Мордашов, Тимченко, Чемезов, Абрамович, Фрідман страждають від арештів їх суперяхт, суперджетів, супер елітних заморських вілл і переходять у лігу просто забезпечених невиїзних росіян, то середній клас переходить до збору пляшок і заготівлі берести для касових апаратів.

«Молодь, яку загребли до армії вторгнення вже зрозуміла, що диктатура відчуває дефіцит у бойовій техніці та вирішила завалити Україну російськими трупами. Тому цілі бойові тактичні групи у складі йдуть у відмову з думками, що краще розбирання у ФСБ і суд, ніж правильна смерть. А ось путінським ручним пенсіонерам поставлено завдання забути про м’ясо, якісні продукти харчування, і навіть доступний цукор. Натомість попереду ностальгійна карткова система та хлібні пайки, які дозволять їм поринути у незабутню атмосферу блокадного Ленінграда», — пише МК. При цьому пропагандисти і «патріоти» намагаються доводити, що розруха, що посилюється, в країні це навіть добре. Це такий унікальний шлях до наддержавності.

«Все як брат-фашист Дугін заповів у шизоїдних статтях для «Сельской молодежи»: давайте покінчимо з економікою споживання, відійдемо від технічної цивілізації, повністю закупоримося в собі і повернемось до лапотної Росії. Розпустимо великі міста і зосередимося на малих сільських громадах. Прямо мрія камбоджійських червоних кхмерів! Прекрасної, духовної Росії майбутнього з православним божественним батюшкою-царем немає потреби в інтелігенції, у культурному продукті, у розвитку. Їй потрібні лише безвольні юніти із певними функціями», — пише МК.

Зазначається, що жінки тепер мають народжувати гарматне м’ясо для православного джихаду або рабів для сільського господарства, а вчені зобов’язані працювати тільки на користь армії та створювати лише те, що корисне для тортур, вбивства, знищення.

«Війна – ідеальний час для бісівських сил провернути свої страшні задуми. Створити в країні атмосферу мовчання та закритості, щоб приховати від світу сутність путінського експерименту. Але вже пішли сильні збої саме у ідеологічній ланці. Якщо «телевізор» зміг на якийсь час зазомбувати люмпенів на темі української загрози та необхідності Z-вторгнення, то нескінченний похорон видаткового матеріалу і пустий холодильник підштовхують до закономірних питань до путіністів. Ну, звичайно Симоньян, Соловйова, Коца, Піддубного та інших Z-бісів, хоч навіть цілого Путіна, адже на хліб не намастиш … », – пише МК.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!