Російський шахед влучив у квартиру голови Національної спілки художників України Костянтина Чернявського

Під час російської атаки на Київ шахед влучив у квартиру голови Національної спілки художників України Костянтина Чернявського. Внаслідок вибуху він отримав осколкові поранення та зазнав значної крововтрати.

Росіяни обстріляли столицю у ніч з 9 на 10 липня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці НСХУ.

Наразі Костянтин перебуває у лікарні, його дружина та син у безпеці.

«Важка ніч і… важкі новини. Тримайтеся та одужуйте, шановний пане Костянтин Чернявський. Ми з Вами в цей тяжкий момент і завжди готові підтримати!» – йдеться у дописі.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Спілчани також відкрили збір на допомогу Чернявському.

Нагадаємо, що у ніч на четвер, 10 липня, російські війська запустили по Україні близько 400 ударних безпілотників та 18 ракет різного типу. Головна ціль атаки – Київ та область, а також Чернігівська, Сумська, Полтавська, Кіровоградська та Харківська області. Відомо про двох загиблих.