Український розробник ігор Олександр Козлов створив гру-головоломку на знання української поезії — “Лагода”. Про це він розповів 10 серпня на своїй сторінці у Facebook.
“Як запевняє дещо пафосний опис застосунку, рівні «Лагоди» допомогли створити Тарас Шевченко, Леся Українка та інші видатні українські поети”, — написав він.
Козлов розповідає, що кожен рівень гри — це вірш, а алгоритми його псують. Переставляють місцями літери або слова, приховують окремі літери, або додають зайві слова, які треба прибрати. А завдання гравця — виправити всі помилки й відтворити оригінальний текст.
Набираючи бали, можна відкривати нових авторів у бібліотеці.

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Зараз у бібліотеці гри більш ніж 30 авторів і понад 400 віршів. Зокрема, є поезія Тараса Шевченка, Лесі Українки, Панаса Мирного, Майка Йогансена, Тодося Осьмачки, Андрія Малишка та інших.
“«Лагода» задумувалась як спокійна, медитативна гра. Ця головоломка не кидає вам виклик, вона просто хоче допомогти вам розслабитися. Багато уваги приділено звуковим ефектам і атмосфері, на вас не давить жодний таймер, звідусіль не вистрибують рекламні банери. Їх узагалі у грі немає”, — повідомив розробник.