У подальшому пам’ятник планують віддати до музею.
Влада Житомира демонтувала пам’ятник російському поету Олександру Пушкіну, який був створений наприкінці 19 століття. Про це пише Zhitomir.Info.
Повідомляється, що спершу комунальники демонтували з постаменту ініціали, а потім саме погруддя.
За словами мера міста Сергія Сухомлина, в подальшому пам’ятник планують обміняти на українських військовополонених або ж віддати до музею.
Поки він зберігатиметься на КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування».
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал