У Чернігівському літературно- меморіальному музеї Михайла Коцюбинського вручена літературна премія імені Ганни Арсенич-Баран.
Про це повідомив письменник і журналіст Василь Чепурний.

Премія заснована обласною організацією Національної Спілки письменників України в номінаціях “проза” і “поезія”. Першими лауреатами стали Любов Борисенко (проза – книга “Сонячний зайчик”) та Ліна Ланська (Лихова) (поезія). Нагороди вручали меценат Володимир Хоменко, голова обласної письменницької спілки Микола Будлянський та голова журі поет Іван Баран. Щемливий захід спогадів про письменницю, мовознавицю, педагога Ганну Василівну Арсенич- Баран завершився виконанням пісні про маму на слова патронки премії і співав її син Іван Баран.”
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал