Вечірні літературні зустрічі: Тетяна Яровицина

Дні, навіть на карантині, у кожного минають у своїх клопотах і справах, але коли приходить вечір, уже другий тиждень поспіль молоді і талановиті письменники України виходять на зв’язок із кожним, хто готовий до цієї зустрічі, і в прямому ефірі у «Фейсбук» читають вірші, оповідання, есе, казки, розповідають про себе і відповідають на запитання глядачів.

Сьогодні, 7 квітня, зустрічаємося з киянкою Тетяною Яровициною.

 

Тетяна Яровицина народилася (1979 р.н.) в місті  Києві. Наперекір літературним здібностям здобула технічну освіту й 17 років життя присвятила інженерії в енергетичній царині. Нині натхненно працює у бібліотечній сфері, яка нині переживає докорінну трансформацію та ламає суспільні стереотипи про «книгозбірні». Сучасні бібліотеки живі й «магнітять» людей.

Кохається в поезії, літературі. Щиро пишається своїми творчими побратимами, їхніми сутнісними здобутками. Чим може, допомагає. Уболіває за становлення української нації, рідної мови та культури. У життєписі  Facebook веде рубрику «До мовної скарбнички». З 2014 по 2019 рр. була співорганізатором літературно-просвітницьких проєктів, зокрема міжнародних – Народний мистецько-історичний фестиваль «Українські Передзвони», Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи». Нині більше часу приділяє саморозвитку та самовдосконаленню.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Лауреат і дипломант низки всеукраїнських фестивалів поезії та авторської пісні. Автор книжок «Контрасти» (2011), «Тендітна Сила» (2017) та «Я буду тінню твоєю, Світе!..» (2019), серія презентацій якої нещодавно відбулася у бібліотеках міста. Співавтор колективних збірок поезії, публікацій у часописах, автор текстів пісень.

Робить перші спроби у перекладацькій діяльності. Упродовж останніх чотирьох років разом зі своїми друзями здобула цікавий досвід перекладу оповідань для дітей «Рассказики о Мышонке» (автор В’ячеслав Купрієнко). У 2019 році результатом незабутньої спільної праці став вихід друком українськомовного видання «Мишасько і розгардіяш». Книжку рекомендовано Академією безжурних наук, дитячих питань та дрібничок!

 

Авторські сторінки:
www.tenditnasyla.com.ua

www.facebook.com/TenditnaSyla

 

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Тетяна Яровицина,  зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/tatyana.yarovitsyna

 Нагадуємо графік найближчих вечірніх літературних зустрічей:

8 квітня (ср), 21:00 – Василь Чернявський (Ірпінь, Київщина) https://www.facebook.com/vasya.chernyavsky

9 квітня (чт), 21:00 – Олена Карпенко (США) https://www.facebook.com/olena.karpenko

10 квітня (пт), 21:00 – Олександр Козинець (Київ) https://www.facebook.com/oleksandr.kozynets

11 квітня (сб), 21:00 – Таня П’янкова, Василь Кузан (Ужгород) https://www.facebook.com/tana.piankova

12 квітня (нд), 21:00 – Юлія Бережко-Камінська (Буча, Київщина) https://www.facebook.com/yulia.berezhkokaminska

13 квітня (пн.), 20:00 – Наталія Писаренко (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100024588691148

14 квітня (вт), 21:00 – Денис Голубицький (Київ) https://www.facebook.com/denis.golubitsky.kiev

15 квітня (ср), 21:30 – Роман Коляда (Київ) https://nspu.com.ua/anonsi/vzhe-sogodni-vechirnya-literaturna-zustrich-z-katerinoju-devderoju/

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина) https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245342582

Юлія Бережко-Камінська,

секретар по роботі з молодими авторами НСПУ