Amazon пропонує дешеві електронні книжки

Компанія Amazon презентувала новий сервіс купівлі електронних книг Kindle MatchBook, анонсований близько місяця тому. MatchBook дозволяє придбати електронні версії книг, раніше куплених у друкованому варіанті, за зниженою ціною (до $ 2.99); зараз у цьому розділі магазину представлено понад 70 тисяч найменувань.

За словами творців сервісу, спочатку вони не планували виставляти на Kindle MatchBook більше 10 тисяч книг, проте були вражені інтересом до проекту з боку видавців і вирішили піти їм назустріч. Расс Грандінетті, віце -президент Kindle по контенту, заявив, що на сьогодні з MatchBook співпрацюють такі авторитетні компанії, як Macmillan, HarperCollins, Houghton Mifflin Harcourt, Chronicle Books, Wiley і Marvel, а також автори, які самостійно видають власні книги, Amazon Publishing.

Але видавництва відкривають доступ в Kindle MatchBook до обмеженої кількості книг – вони вважають, що ціна електронної версії, яка не повинна перевищувати $2.99, не завжди актуальна для нових видань і бестселерів у запропонованому Amazon варіанті партнерства.