Тимчасова робота: 5 ідеї для працевлаштування

468

Тимчасова робота або підробіток зазвичай потрібні студентам на час літа, іноді таким варіантом користуються інші працівники, поки знаходяться в пошуках більш стабільного заробітку. У будь-якому випадку цей варіант трудових відносин існує на законодавчому рівні. З боку роботодавців тимчасові співробітники необхідні на період сезонних робіт.

Вивчаємо пропозиції

В першу чергу потрібно просто зрозуміти, які варіанти подібного працевлаштування пропонуються в регіоні. Наприклад, вакансія кухаря для тимчасової заміни основного співробітника — це тимчасова робота Львів пропонує досить багато подібних варіантів. Причому вони найчастіше ще й об’єднуються з частковою зайнятістю. Тобто ви працюєте від 4 до 6 годин — неповний робочий день.

Найбільш популярні вакансії для Львова з таким переліком умов:

  • покоївка на неповний робочий день — потрібна як для організацій, так і для фізичних осіб;
  • помічники на будівництво — частіше це в теплу пору року, оскільки будівництво в зимовий час частково заморожується;
  • швачка для роботи дома — виконує кілька замовлень або партію;
  • репетитори іноземних мов — батьки вдаються до сторонньої допомоги або в період канікул, або протягом навчального року;
  • промоутери — в обов’язки входить роздавати листівки й інший рекламний матеріал.

Іноді на тимчасову роботу запрошують аніматорів в дитячі розважальні центри. Пік припадає на зимові свята, які йдуть нерозривною чергою.

Що потрібно знати: витримки та поради

Найчастіше приймання на роботу тимчасових і сезонних працівників проходить за класичним сценарієм із зазначенням конкретних термінів або умов розірвання трудового договору. Другий варіант можливий, якщо наймають співробітника для роботи з конкретним обсягом праці.

Подібні вакансії для Львова можна знайти на OLX Робота. Вибирайте для себе найбільш зручні та вигідні вакансії. В основному спеціальних навичок або освіти тут не потрібно. Якщо знадобиться, то компанія сама проводить швидке навчання співробітників.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!