ТОП-3 книги у жанрі фантастики: огляд

631

Фантастика — це не про обмежене сприйняття світу. Це про те, як виходити за межі реальності, розвивати власну уяву. Сперечатися, що є насправді, а що залишається лише в фантазії автора — не благородне заняття. Але можна з легкістю переймати ідеї і розвивати своє просторове мислення з літературними творами в жанрі фантастики. 

«Дюна» — планетарна фантастика

У 2021 році книга отримала другу популярність після випуску графічного роману на її основі та американського однойменного фільму. Першоджерело було написано письменником Френком Гербертом ще у 1965 році. Це приклад книги фантастика у якій стосується нових галактичних просторів. Люди, які живуть у такій галактичній імперії, повністю відмовилися від комп’ютерної техніки та націлені на розвиток власного мозку.

Головна причина прочитати цю фантастику — схожість почуттів між героями та читачем навіть на відстані сотні планет. Сюжет та лірична лінія трішки про відчуття загубленості та зайвості.

«Та, що породжує вогонь» —  новинка для України

Стівен Кінг написав книгу у 1980 році, перша екранізація відбулася вже за 4 роки. А сьогодні планується нова кінострічка на основі книги із Заком Ефроном та Майклом Ґрейайсом. Але українською вперше книгу було перекладено лише у 21 столітті.

Три причини прочитати фантастику:

  • сімейні зв’язки та ділема;
  • нетипова здатність до пірокінезу;
  • проблематика робочих обов’язків та батьківських зобов’язань.

Отже, наукові експерименти Контори, де працює головний герой, не залишать вас байдужими. 

«Колгосп тварин» — алегорична притча

Повість написана письменником Джорджем Орвеллом та є своєрідною пародією на революційні події 1917 року в СРСР. Вона дійсно за своєю структурою нагадує притчу. Революційні події затіваються тваринами, та й взагалі всі описувані герої також тварини. Наприклад, свині стають гарними ораторами та розпочинають революційний рух.

Це книга на один вечір для читання та на багато днів для роздумів. Знайти її можна на book-ye.com.ua.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!